+31 (0)6 407 702 69 info@beginmaar.nl

Coaching voor professionals

Helder denken begint met afstand nemen

Veel professionals zijn gewend om snel te schakelen, beslissingen te nemen en verantwoordelijkheid te dragen. In die dagelijkse dynamiek blijft er vaak weinig ruimte over om stil te staan bij grotere vragen: klopt de richting nog, waar zit de spanning, wat vraagt nu echt aandacht?

Op Schiermonnikoog ontstaat die ruimte wel. Weg van de werkcontext en de constante prikkels ontstaat er afstand. Niet om te ontsnappen, maar om helderder te kunnen kijken naar je rol, je keuzes en de dynamiek waarin je werkt.

Die afstand helpt om patronen te herkennen en scherp te krijgen wat er werkelijk speelt. Wat eerst complex of ongrijpbaar leek, wordt beter te onderzoeken — en daarmee ook beter te veranderen.

Coaching op de Wadden

Individuele coaching voor medewerkers

Coaching Voor medewerkers die langdurig ‘aan’ staan, vastlopen of opnieuw richting willen vinden in hun werk.

In dit traject combineren we gesprek, beweging en ademwerk. Door de afwisseling van omgeving ontstaat er ruimte om niet alleen te analyseren, maar ook echt te doorvoelen wat er speelt en welke verandering nodig is.

De coaching sluit aan bij thema’s als stressreductie, burn-outpreventie en positieve gezondheid: het versterken van veerkracht, energie en regie in werk en dagelijks leven.

Opbouw:

  • Sessie 1: intake op locatie (incompany)

  • Sessie 2 & 3: Wandelcoaching op Schiermonnikoog (1 dag)

  • Sessie 4: online

  • Sessie 5 & 6: op Schiermonnikoog (1 dag)

€775,-  excl. reiskosten | 6 sessies | hybride (op locatie, online en op het eiland)

Reistijd binnen een straal van 50 km vanaf Lauwersoog wordt niet in rekening gebracht.

Ervaring van een cliënt

“Jacqueline haalt mij altijd uit een doodlopend straatje. Met haar vragen, haar empathie, haar scherpe geest en praktische instelling.”

→ Lees meer ervaringen

Adem & herstel op de werkvloer

Voor teams en medewerkers die beter willen omgaan met stress, spanning en focus in het dagelijks werk.

In deze kennismakingssessie kom ik op locatie en laat ik deelnemers ervaren wat ademhaling doet in concrete situaties: bij spanning, in conflictsituaties, tijdens drukke werkdagen of juist bij vermoeidheid en concentratieverlies.

Geen theorie, maar direct toepasbare oefeningen die helpen om sneller te schakelen tussen inspanning en ontspanning.

Inhoud:

  • Korte introductie over ademhaling en stress

  • Praktische oefeningen (direct toepasbaar op de werkvloer)

  • Toepassing in situaties zoals spanning, overleg en focusmomenten

Resultaat:

Meer rust, betere focus en praktische handvatten die medewerkers direct kunnen inzetten in hun werk. Ook geschikt als onderdeel van vitaliteit, duurzame inzetbaarheid en positieve gezondheid binnen organisaties.

€350,-  excl. reiskosten |  | incompany

Reistijd binnen een straal van 50 km vanaf Lauwersoog wordt niet in rekening gebracht.

Op zoek naar een andere vorm van begeleiding?

Profielfoto Jacqueline Mulder

Harte groet, Jacqueline Mulder

Een tijdelijke stap uit je dagelijkse omgeving kan verrassend veel helderheid geven.