Kerk Klein Wetsinge
WOW: Wadden Oplaad Workshops
Je kunt meer met je adem dan je denkt
Drie WOW-dagen
De drie WOW-dagen zijn los van elkaar te boeken. De opbouw van de dag is vergelijkbaar, maar iedere workshop heeft een eigen thema.
Iedere workshop: 10.00–17.00 uur
€135 per persoon

21 november 2026
Ruimte voor verstilling
De dagen worden korter. Buiten wordt het stiller. Een mooi moment om zelf ook even uit de drukte te stappen en aandacht te geven aan wat er vanbinnen gebeurt.

19 december 2026
Relaxed de feestdagen in
De kerstvakantie begint. Voor veel mensen betekent dat gezelligheid én een volle agenda. Begin de feestdagen met een dag waarop je niets hoeft te organiseren, regelen of verzorgen. Eerst zelf opladen.

16 januari 2027
Van voornemen naar gewoonte
Goede voornemens zijn makkelijk gemaakt. Volhouden is iets anders. Ontdek wat jou helpt om niet alleen iets te willen veranderen, maar er in je dagelijks leven daadwerkelijk ruimte voor te maken.
Wat kun je verwachten?
Je maakt kennis met je eigen adempatroon, hartcoherentie en verschillende vormen van ademwerk. Ervaring is niet nodig. Je doet mee op een manier die bij jou past. Geen yogamatjes of meditatiekussens nodig. We werken gewoon vanaf een stoel. Je telefoon kan aan de oplader, want je gaat ook digitaal detoxen deze dagen. Zo ben jij niet de enige die aan het einde van de workshop is opgeladen.
Begin Maar Coaching is gevestigd op Schiermonnikoog. Ik ben onder andere opgeleid als ademcoach bij Herleva en The Breathwork Movement van Kasper van der Meulen. Ademwerk combineer ik met mijn jarenlange ervaring als coach. Meer over mij en mijn manier van werken →
Ademwerk
Digitale detox
Ontmoetingen
(H)eerlijk eten
Inspirerende omgeving
Plezier
Ontspanning
Praktische oefeningen

Eerst kennis maken?
Gratis inloopmiddag op 7 november
Nieuwsgierig naar WOW, maar wil je eerst weten wat je kunt verwachten? Kom vrijblijvend langs in Kerk Klein Wetsinge.
Ik ben er tussen 14.00 en 16.00 uur. Geen presentatie of vast programma: schuif gewoon even aan, maak kennis en stel je vragen over WOW, ademwerk of de workshopdagen.
7 november 2026 | 14.00–16.00 uur
Kerk Klein Wetsinge
Vrije entree
Kun je niet komen, maar wil je wel meer weten? Je mag me ook bellen of een bericht sturen.

Praktische informatie
Locatie
Kerk Klein Wetsinge
Valgeweg 12
9773 TK Wetsinge
Tijd
10.00–17.00 uur
Prijs
€135,- per persoon
Inbegrepen
Volledig workshopprogramma, lunch en gezonde snacks.
Data
7 november – Inloopmiddag
21 november 2026 – Ruimte voor verstilling
19 december 2026 – Relaxed de feestdagen in
16 januari 2027 – Van voornemen naar gewoonte
Iedere workshopdag is afzonderlijk te boeken.
Aanmelden of eerst een vraag stellen?
Stuur een WhatsApp-bericht of ga naar het aanmeldformulier
BEGIN MAAR BIEDT MEER:
Jacqueline Mulder
+31 (0)6 407 702 69
info@beginmaar.nl